روزهای نازنین
  
 
 
آرشیو
 
سه‌شنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1382

دوباره سلام بعد از یک غیبت طولانی به خاطر تغیرات بلاگ اسکای....
خوب!!!...خوب شد این بلاگ اسکای دوباره اومد. کلی حساب باز کرده بودیم رو این وبلاگ.
امروز دیگه به  خرخرم رسید از دست بعضی از این آدمهای زبون نفهم . کلی دلم پر از دست یک سری از این مردا .
شانس بیاره تا آخر روز هیچ بدبختی به من گیر نده که با کفش پاشنه ۷۰ سانتی میزنم تو سرش.
اه اه... یه کار میکنن آدم حالش از هر چی مرده به هم می خوره .
خوب یه خورده جلو خودتونو بگیرید.تو این دوره و زمونه که اعتماد به نفس کم پیدا میشه بعضی از این مردا زیادی گیرشون اومده . دیگه خودشونو از خوشکلی کلون شده ی جیمز بوند و آلن دولن میدونن .
این بوزینه های مرد نماوقتی میرن تو خیابون احساس میکنن که همه دخترای عالم عاشق اینا شدن و بعد تازه به انتخاب خودشون خوشکلترین و های کلاس ترینشونو انتخاب میکنن و بعد شروع میکنن به نخ دادن .حالا این دختر بدبخت هر چی نمیخواد تو دلش یا در ملا عام بگه مرتیکه ی عمله ی اسکل جوات برو گم شو! این یارو عین خیالش نیست و تازه خیال میکنه که طرف داره واسش ناز میکنه و بیشتر گیر سه پیچ میشه .حالا این وسط این دختر بدبخت هر چی نمیخواد بگه مرتیکه ی عمله ! من اصلا عارم میاد جوابتو بدم ! یارو تو کله نداشتش نمیره که نمیره...
حالادر نظر بگیرید که یکی از این عمله ها همکار ادم باشه و دیگه وا مصیبتا ه بیا و از دست این راحت شو . اخه شعور هم خوب چیزیه .محل کاری گفتن. ابرو حیثیتی گفتن . اصلا انگار که نه انگار اینجا با خیابون یه فرقی هم داره !
خوب بگو مرتیکه حالا تو که یه طوریت میشه این همه دختر تو این عالم. لااقل برو به یکی گیر بده که اگه بهت نه بگه هر روز چشت تو چشمش نباشه. ولی مگه میفهمه اصلا چرا دختره باید بهش نه بگه ؟!! خوشکل که هست (جون خودش) خوشتیپم که هست!(خیر سرش) دیگه همون کلون شده هست!
حالا این به کنار این تعریف های مسخره ای که از خودشون میکنن داستان دیگه ای داره . { اره ... من دیروز رفته بودم تو خیابون اون دختره اومد بهم فلان چیز گفت منم که تو این خطا نیستم یعنی خوشم نمیاد!.... } .دیگه ادم میخواد همونجا با صندلی زیر پاش بکوبه تو سرش که تا ته بره تو زمین زنده به گور بشه دیگه هم در نیاد! اصلا به من چه مرتیکه !مگه من ننتم؟.......... خدا ادم با اینا چه کار کنه؟!!!......
بعضی از این مردا هم که فکر میکنن دختره یه خورده موهاش بیرون باشه یا تو مهمونیها مثلا دامن کوتا بپوشه دیگه اون کارست! 
بدبخت معلوم نیست از کدوم دهاتی پاشده اومده. اصلا چرا به دهاتی ها توهین کنم ادم دهاتی میبینه ۱۰۰ این ادما می ارزه.خلاصه معلوم نیس تو کدوم خونواده تربیت شده البته اگه خونواده ای در کار باشه!و خودشو ادم حساب کرده!
حالا جالب اینه که اینا که اینقدر جانماز اب میکشن و ادعای مومنی دارن وقتی اینجور دخترا و میبینن از نخ قرقره گرفته تا سیم بکسل رو به طرف میدن. وقتی هم بهشون میگی خوب تو که از اون بدتر میکنی! میگن اینا رو باید به روش خودشون ادب کرد ! 
مرتیکه ابله نادون  تو اگه مومن بودی که همون موقع باید راتو بکشی بری پشت سرتو هم نگا نکنی.مردک پدر سوخته هم میخواد خودش ارضا بشه هم از ریش مومن نماش کم نشه!
البته ناگفته نمونه همین طور هم هست در مورد دخترا. دخترا هم فکر نکنن که دیگه دنیا مال ایناست و هر کار خواستن میتونن با پسر مردم بکنن!من خودم شخصا از دختر سبک خیلی بدم میاد.البته سبکی با شیطنت فرق میکنه . بعضی موقع ها ادم شیطنتش میگیره و البته به اندازش هم خوبه ولی اینکه دختره از بیخ سبک باشه و هر عمله اکره ای رو ببینه چشاشو خمار کنه و نازو عشوه ی خرکی بیاد که بگه منم عددم! این دخترا هم دست کم از اون بوزینه ها ندارن .و اینا هم مث اون قبلی ها کمبود حساب شدن دارن.
خلاصه بعضی موقع ها میشه تحمل کرد ولی گاهی اوقات دیگه ادم به اینجاش(شما که نمیبینید) میرسه!دیگه واقعا حالش به هم میخوره . عقش میگیره میخواد یکی یکیشونو بفرسته زیر زمین که دیگه در نیان.
حالا از حق هم نمیشه گذشت بعضی از دخترا و به خصوص پسرا رو ادم میبینه حظ میکنه. واقعا شخصیت ازشون میباره نمو نش هم این داداش خودم ... به خدا نه اینکه داداشمه. دوستام میدونن من همیشه از این دخترایی که لیلی به لالای داداششون میذارن و تعریف میکنن بدم میاد ولی انصافا این یکی رونمی شد نگم!   
خلاصه اقایون خانوما سنگین باشید به خدا بیشتر تحویلتون میگیرن. حالا از ما گفتن.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 235670


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها