روزهای نازنین
  
 
 
آرشیو
 
جمعه 28 فروردین‌ماه سال 1383
شدیدا عنوان مطلب قبلیم رو پس میگیرم!
ای بابا هوا کلی توپ بود اومدم دو تا کلمه راجب بهار و بارون و روح لطیف و از این چیزا بنویسم که با دیدم صفحه اول بلاگ اسکای اصلا یادم رفت چی میخواستم بگم! حتما همه تون دیدینش ولی واسه اونایی که از وبلاگای دیگه میان میزارمش اون زیر که بفهمید بلاگ اسکای هم بلــــــه؟!.......

توجه

کاربران گرامی
از تاریخ ۱۵/۲/۱۳۸۳ کلیه وبلاگهای حاوی مطالب توهین آمیز به اشخاص حقیقی و حقوقی و مغایر با عفت عمومی مسدود خواهند شد.
قابل ذکر است پس از تاریخ فوق این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال مسدود شدن و از بین رفتن مطالب این قبیل وبلاگها نخواهد داشت.

با تشکر

ولی اینجا جای بحث داره که منظور از اشخاص حقیقی و حقوقی کیا هستن؟ و عفت عمومی چه تعریفی داره؟
 اگه منظور از اشخاص حقیقی و حقوقی سردمداران نظام باشه و تعریف عفت عمومی آنچه باشه که چن تا آخوند بی سواد (بر اساس تجربیات ودیده ها شنیده هاشون در کور دهات های محل تولدشون) دادن که تعداد عضو های بلاگ اسکای  نصف خواهد شد.
با این حساب تصمیمم وارد مرحله عمل میشه. دلمون خوش بود یه بلاگ فارسی پیدا شده که میشه از همه چیز و همه کس با هر دیدی و نگرشی توش نوشت ولی زهی خیال باطل! هر چند این قطع و وصل شدن های بلاگ اسکای از اولش هم مشکوک بود ولی یهو با این اعلامیش روی اخطارهای پرشین بلاگ رو هم سفید کرد......البته اگه مدیران بلاگ اسکای تو ایران باشن که دیر یا زود این انتظار میرفت. به هر حال با این وضعی که بلاگ اسکای داشت معروف میشد و کلی از اونایی که پته آخوندا رو به آب میدادن عضو بلاگ اسکای بودن آخوند که هیچی ٬ بلانسبت (واسه شما البته)٬ ۴پا هم که بود دیگه با یه جفتکی چیزی از خودش عکس العمل نشون میداد.......
 به هر حال کار ما هم راحت شد یه جورایی. دیگه از دودلی در اومدیم. میریم بلاگ اسپات یا یه جای دیگه و هم خیال خودمونو راحت میکنیم و هم چش آخوندا رو کور.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 235670


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها