X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
روزهای نازنین
  
 
 
آرشیو
 
پنج‌شنبه 29 مرداد‌ماه سال 1383
لباس ملی!
همانطور که مستحظر هستید اخیرا و با گرم شدن هوا افتضاحاتی در نوع پوشش برخی قشر نادان (!)  و جوان جامعه باب شده است که ناراحتی تعداد کثـــــــــــــــیــــــــــــــــــری از نیروهای جان بر کف نظام و انقلاب را موجب شده است. از این حیث مقام معظم رهبری پیشنهادات بسیار بسیار قابل تاملی مبنی بر طراحی یک لباس ملی و همگانی دادند که ما از همینجا به خاطر فکر بکرشون بهشون آفرین میگوییم.
اصولا اینگونه پیشنهادات میتواند بسیار بسیار برای جامعه غرب زده ای مثل ما  مفید و مثمر ثمر واقع شود و جوانان را به راه راست و صراط المستقیم هدایت کند! از طرفی زحمات زیادی از دوش نیروهای سینه چاک ولایت و رهبری ٬ سربازان آقا و چماقداران و شلاق به دستان در جهت تثبیت وظیفه خطیر الهی امر به معروف و نهی از منکر برداشته میشود.
من هم برای اینکه در این اقدام الهی بی نصیب نمانم و گوشه ای از فیض این فریضه الهی را نصیب خود سازم از استعداد های الهی خود بره جستم و طرحی را تهیه نمودم که امید است مورد قبول دبیرخانه نخستین رویداد علمی پژوهشی لباس ملی ایران اسلامی قرار بگیرد!

این لباس اصولا برای ردههای بالای اداری مثل مدیران دولتی و بالطبع منشیان آنها طراحی شده است و همانطور که مشاهده میکنید در حین رعایت شئونات کامل اسلامی در این طرح از نمادهای ملی اسلامی مان هم مانند پرچم ۳ رنگ برای برادران و برای خواهران چادر٬ که خود نماد تمام و کمال یک زن ایرانی است(!) ٬استفاده شده است!
البته به نظر میرسد که رنگهای این طرح یک مقدار زنند هستند بر این اساس اگر از سوی مراجع تقلید نظر بر این شد که رنگهای سبز و قرمز ممکن است باعث به فساد کشاندن جامعه  و لهو و لعب در آن شود حتما در صدد تغییر رنگ
آن اقدام میکنیم.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 235541


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها