روزهای نازنین
  
 
 
آرشیو
 
یکشنبه 13 اردیبهشت‌ماه سال 1383
کامپیوتر فیری !
کامپیوتر فیری !
آقا (خانوم) این کامپیوتر آدم رو از کار و زندگی باز میداره. این موضوع عینا امروز به بنده ثابت شد.
یه چن روزی بود که اتاقم شده بود عینه محله جنا ! و اصلا هم حسش نبود که مرتبش کنم. البته به این نکته هم مشکوک شده بودم که آخه من اون موقع ها (۱۰۰ سال پیشا) که اینطوری نبودم چرا هر چی بزرگتر میشم شلخته تر میشم؟! اما خوب گفتم شاید اثر تغییرات آب و هوایی باشه! ( ربط شقیقه به....!).
امروز دیگه دیدم خیلی اوضاع این اتاق خرابه و بلا نسبت مث آغول حیوانات شده این بود که تصمیم گرفتم امروز رو روز ؛ کامپیوتر فیری(free)؛ اعلام کنم و به کارام برسم . و با این حرکت بزرگی که انجام دادم ٬به فرمان مامانم اینا٬ به این نتیجه حیاتی رسیدم که عامل همه این هرج و مرج ها این کامپیوترست چرا که در در کمال تعجب در عرض یک ساعت طویله ام... اه نه یعنی اتاقم! شد مث دسته گل !
حالا چرا این اتفاف زودتر نیافتاده بود چون که ما هر روز از کله سحر تا بوق س... پای این کامپیو تر ه میشستیم و بی خبر از گذشت ثانیه ها و ساعت ها و روزها (اینو دیگه خالی بستم) وقت خود را  به چت کردن با جیغیل و کشکا و پسرخاله و ماهی دودی و .... و پرسه زون در وبلاگا و وبسایتای مردم میپر داختیم و همین جوری از همه کارامون باز میموندیم.
خلاصه که از من به شما نصیحت این کامپیوتره از صد تا هرویین و  گراس و علف و LSD بدتره. اگر  شما هم به علایمی شبیه آنچه که برای من پیش اومد دچار شدید سریعا خود را به یه  مرکز بازپروزی مث مامان اینا معرفی کنید که با یک اقدام ضربتی شما رو ترک بدن.
 نکته: برای اینکه در هنگام ترک کمتر درد بکشید میتونید به عنوان داروی جایگزین از بازی Snake موبایلتون و یا از این دستگا ها که Tetris داره استفاده کنید.‌ (توجه : این بازی همه  هم ممکنه  اعتیاد بیاره پس در مصرف اینا هم افراط نکنید)
لطفا در قسمت نظرات از نحوه ی آپ دیت کردن وبلاگ نپرسید چون توضیحی ندارم. (اه .. اصلا به شما چه؟ دلم خواست کامپیوتر رو روشن کنم!)

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 235670


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها