روزهای نازنین
  
 
 
آرشیو
 
جمعه 9 دی‌ماه سال 1384
syriana

امروز بالاخره همت کردیمو رفتم فیلم syriana رو دیدم. کلی حال کردم با بازی جورجی کلوونی جوون! قیافش آخره شرقی شده بود.

داستانش غم انگیز بود از اونجایی که همه آدم خوبا مردن!  ولی خوب به جو سیاسیش میخورد. یه جاش یارو اینقدر غیر منتظره منفجر شد که من ۶ متر از صندلیم پریدم هوا! تازه اینم نبود! چنان داد زدم نههههههههههه که فکر کنم بقل دستیام هم تا یه چن متری همرام اومد بالا!

یه خورده از فیلم گذشته بود که وارد سالن شدیم. بر خلاف انتظار بیشتره صندلی ها پر شده بود و فقط دو ردیف پایین خالی بود و چند تایی صندلی ردیفهای بالا. منم رفتم سیخ وایسادم بالای سر یه خانومه که کتشو گذاشته بود رو صندلی بغلیش تا بالاخره دو زاریش افتاد و کتشو ور داشت تا من بشینم (همون خانومه که بعدا ۶ متری بردمش تو هوا  ....).

اولش داشت صحنه هایی رو نشون میداد از یه پارتی. همینجور که داشتم سر جام مینشستم یهو دیدم یکی داد زد: چطوری بابی! ....آقا ما اول فکر کردیم باز این برو بچز ایرانی اومد سینما جو گرفتدشون وسط فیلم داد میزنن! بعد دیدم نه بابا صدا مال فیلمه بوده! و تصاویر پارتی هم مال کلاب توی وگاس نبوده بلکه تهران خودمون بوده! خلاصه تا اینجا رو که حال کردیم.....

تنها صحنه های اول فیلم مال ایران بود و بقیه ش یا توی عربستان بود یا آمریکا و یا جاهای دیگه مث لبنان و ... و بیشتر فیلم هم به زبون عربی بود و اردو و انگلیسی البته. تنها جایی که فارسی بود همون اولش بود که تو تهران بود و یه جای دیگه که خود کلونی میاد فارسی حرف بزنه که زاییع  میکنه با اون لهجه ش!  ولی برام جالب بود چرا اونجا که عربی حرف میزنه مث بلبل میشه! حالا دوبله هم که گذاشته باشن روش بازم از لب خونی میشد فهمید که داره یه چیزایی درست بلغور میکنه!

خلاصه که یه جورایی فیلمه باحالی بود حتما توصیه میکنم ببینید اگه مث من تنبل تا حالا حوصلتون نشده بود...

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 235670


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها